Όλα τα Προϊόντα
-
Υπηρεσίες σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Πλαστική υπηρεσία σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Διπλή πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ακρίβειας
-
Ενιαία πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων Overmolding
-
σχηματοποίηση εγχύσεων cOem
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ενθέτων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων ηλεκτρονικής
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων σιλικόνης
-
Υπηρεσία ρίψεων κύβων
-
RecebΟ πελάτης σας θέλει για να παραγάγει το προϊόν τους επειδή ήταν ευτυχείς με τα αποτελέσματα με τις προηγούμενες παραγωγές σας. -
ΣωνΚαλή ομαδική εργασία – καλοί προμηθευτές, γρήγορες ενέργειες και καλοί άνθρωποι και στις δύο πλευρές που λειτουργούν μαζί…. Σας ευχαριστώ. -
ChrisΟι ευχαριστίες για να αρκετά φροντίσουν να αντιδράσουν, σκέφτονται διαφορετικά και καινοτομούν με μας – εδώ πάλι με την ευκαιρία αυτή για να βρούν αυτήν την εναλλακτική λύση – που εκτιμάται πολύ από μας σε RnD,
λέξεις-κλειδιά [ plastic molding services ] αγώνας 414 προϊόντα.
Υπηρεσίες εξατομικευμένης εμβολιαστικής κατασκευής με ανοχή ±0,01 mm και 500,000-1,000, 000 σφαίρες Διάρκεια ζωής μούχλας ISO90001 Πιστοποιημένο
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
|---|---|
| Mold Cavity: | Single Cavity, Multi-Cavity |
| CNC Machining: | Yes |
Υψηλής ακρίβειας Υπηρεσίες Σχηματισμού με Ένεση με 500.000-1,000, 000 σφαιρίδια διάρκεια ζωής του μούχλας και ± 0,01 mm ανοχή για 15-30 ημέρες χρόνο προετοιμασίας
| EDM Machining: | Yes |
|---|---|
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
Υπηρεσίες ειδικευμένου σχεδιασμού χύτευσης με ένεση με επιθεώρηση με σφραγίδα και επεξεργασία CNC
| Λογισμικό σχεδιασμού: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Επιθεώρηση: | CMM, προβολέας, καλιέ, μικροσκόπιο, κλπ. |
| Υλικό: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, κ.λπ. |
Επαγγελματικές Υπηρεσίες Χύτευσης με Έγχυση με Ανοχή ±0.01mm και Χρόνος Παράδοσης 15-30 Ημέρες για ABS
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
|---|---|
| Mold Cavity: | Single Cavity, Multi-Cavity |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
500 Υπηρεσίες Σφυρομόλυσης Σφυρομόλυσης Ζωής Μούχλας από LKM Mold Base και EDM Machining
| παραδοσιακό: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Κατεργασία EDM: | - Ναι, ναι. |
| Ανεκτικότητα: | ±0,01 mm |
Υπηρεσίες εκτύπωσης με ένεση ακριβείας για προϊόντα με παρατεταμένη διάρκεια ζωής μούχλας
| Κατεργασία EDM: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος υπηρεσίας: | Υπηρεσίες χύτευσης με ένεση |
| Τελεία επιφάνειας: | Στίλβωση, ζωγραφική, εκτύπωση μετάξι-οθόνης, κ.λπ. |
Εργαλεία EDM Ναι Υπηρεσία κατασκευής πλαστικών πλαστικών για προσαρμοσμένες λύσεις
| Κατεργασία EDM: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας: | Στίλβωση, ζωγραφική, εκτύπωση μετάξι-οθόνης, κ.λπ. |
| Χρονοδιάγραμμα: | 15-30 ημέρες |
Επαγγελματικές Υπηρεσίες Χύτευσης με Έγχυση με ανοχή ±0,01mm και διάρκεια ζωής καλουπιού 500.000-1.000.000 βολών σε 15-30 ημέρες χρόνο παράδοσης
| custom: | Yes |
|---|---|
| Service Type: | Injection Molding Services |
| Tolerance: | ±0.01mm |
Professional Injection Molding Service with ±0.01mm Tolerance and 500,000-1,000,000 Shots Mold Life for Sea Shipping
| Βάση καλουπιών: | LKM, Hasco, DME |
|---|---|
| Ανοχή: | ± 0,01mm |
| Κοιλότητα μούχλα: | Μία κοιλότητα, πολλαπλή κοιλότητα |
Customizable Injection Molding Services with ±0.01mm Tolerance and 500,000-1,000,000 Shots Mold Life
| Υλικό: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος εξυπηρέτησης: | Υπηρεσίες χύτευσης με ένεση |
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |

