Όλα τα Προϊόντα
-
Υπηρεσίες σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Πλαστική υπηρεσία σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Διπλή πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ακρίβειας
-
Ενιαία πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων Overmolding
-
σχηματοποίηση εγχύσεων cOem
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ενθέτων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων ηλεκτρονικής
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων σιλικόνης
-
Υπηρεσία ρίψεων κύβων
-
RecebΟ πελάτης σας θέλει για να παραγάγει το προϊόν τους επειδή ήταν ευτυχείς με τα αποτελέσματα με τις προηγούμενες παραγωγές σας. -
ΣωνΚαλή ομαδική εργασία – καλοί προμηθευτές, γρήγορες ενέργειες και καλοί άνθρωποι και στις δύο πλευρές που λειτουργούν μαζί…. Σας ευχαριστώ. -
ChrisΟι ευχαριστίες για να αρκετά φροντίσουν να αντιδράσουν, σκέφτονται διαφορετικά και καινοτομούν με μας – εδώ πάλι με την ευκαιρία αυτή για να βρούν αυτήν την εναλλακτική λύση – που εκτιμάται πολύ από μας σε RnD,
λέξεις-κλειδιά [ plastic molding services ] αγώνας 414 προϊόντα.
Υπηρεσία χύτευσης με έγχυση υψηλής ακρίβειας με μηχανική EDM και στίλβωση
| Συσκευή: | Ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
|---|---|
| Κατεργασία EDM: | - Ναι, ναι. |
| Επιθεώρηση: | CMM, προβολέας, καλιέ, μικροσκόπιο, κλπ. |
Υπηρεσία Σφυρίσματος με Ενέσιμα Σφαιρίσματα με 500K-1M σφαιρίσματα
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Inspection: | CMM, Projector, Caliper, Microscope, Etc. |
| Mold Cavity: | Single Cavity, Multi-Cavity |
Υπηρεσία χύτευσης με έγχυση κατά παραγγελία με ανοχή ±0,01mm
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01mm |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
Precision Injection Molding Services with ±0.01mm Tolerance, 500,000-1,000,000 Shots Mold Life, and 15-30 Days Lead Time
| Χρόνος μολύβδου: | 15-30 ημέρες |
|---|---|
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
| έθιμο: | Ναί |
Professional Injection Molding Service with Pro/E AutoCAD and Solidworks Design Software for Precision Plastic Fabricating
| Φινίρισμα επιφάνειας: | Στίλβωση, ζωγραφική, εκτύπωση μετάξι-οθόνης, κ.λπ. |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
Precision Injection Molding Services with ±0.01mm Tolerance and 15-30 Days Lead Time for Sea Shipping
| Ανοχή: | ± 0,01mm |
|---|---|
| έθιμο: | Ναί |
| Μηχανική κατεργασία CNC: | Ναί |
Custom Injection Molding Services with 15-30 Days Lead Time and 500,000-1,000,000 Shots Mold Life for Precision Plastic Parts
| Μηχανική κατεργασία CNC: | Ναί |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Τύπος εξυπηρέτησης: | Υπηρεσίες χύτευσης με ένεση |
High Durability Injection Molding Services with 500,000-1,000,000 Shots Mold Life and Multi-Cavity Options for Fast 15-30 Days Lead Time
| Βάση καλουπιών: | LKM, Hasco, DME |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 500.000-1.000.000 βολές |
| χρόνος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
Υπηρεσία σχηματοποίησης εγχύσεων, δίπλωμα ευρεσιτεχνίας, προϊόν κουζινών για την καλύτερη ζωή, εφαρμοσμένη μηχανική tolearnace +/0,05 CAD
| ναυτιλία: | Η θάλασσα, αέρας, εκφράζει |
|---|---|
| Τύπος υπηρεσιών: | Υπηρεσίες χύτευσης με έγχυση |
| Ανοχή: | ±0.01mm |
Υπηρεσίες υψηλής ποιότητας εμβολιασμού που προσφέρουν διάρκεια ζωής μούχλας 000 και επεξεργασία EDM Ναι
| Συσκευή: | Ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδίου: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Ανεκτικότητα: | ±0,01 mm |

