Όλα τα Προϊόντα
-
Υπηρεσίες σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Πλαστική υπηρεσία σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Διπλή πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ακρίβειας
-
Ενιαία πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων Overmolding
-
σχηματοποίηση εγχύσεων cOem
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ενθέτων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων ηλεκτρονικής
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων σιλικόνης
-
Υπηρεσία ρίψεων κύβων
-
RecebΟ πελάτης σας θέλει για να παραγάγει το προϊόν τους επειδή ήταν ευτυχείς με τα αποτελέσματα με τις προηγούμενες παραγωγές σας. -
ΣωνΚαλή ομαδική εργασία – καλοί προμηθευτές, γρήγορες ενέργειες και καλοί άνθρωποι και στις δύο πλευρές που λειτουργούν μαζί…. Σας ευχαριστώ. -
ChrisΟι ευχαριστίες για να αρκετά φροντίσουν να αντιδράσουν, σκέφτονται διαφορετικά και καινοτομούν με μας – εδώ πάλι με την ευκαιρία αυτή για να βρούν αυτήν την εναλλακτική λύση – που εκτιμάται πολύ από μας σε RnD,
λέξεις-κλειδιά [ plastic molding services ] αγώνας 414 προϊόντα.
Αποτελεσματική υπηρεσία ενέσιμης πλαστικής με τυποποιημένη συσκευασία για εξαγωγικά κουτιά
| Σχέδιο καλουπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
Τελεία επιφάνειας υφής για πλαστικές υπηρεσίες εμβολιασμού
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Διαδικασία τυποποίησης: | Θερμοπλαστική ένεση |
| Χρονοδιάγραμμα: | 2-4 εβδομάδες |
Αποτελεσματική και αξιόπιστη Υπηρεσία Σχηματισμού με έγχυση
| Ζωή της Μούχλας: | 500,000-1,000Χιλιάδες σφαίρες. |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα: | 2-4 εβδομάδες |
| Συσκευή: | Καρτόνι τυπικής εξαγωγής |
Τυποποιημένη εξαγωγική βαλίτσα για πλαστικές συσκευές εμβόλιος
| Ζωή της Μούχλας: | 500,000-1,000Χιλιάδες σφαίρες. |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Χρονοδιάγραμμα: | 2-4 εβδομάδες |
Υψηλής ποιότητας Υπηρεσία πλαστικής εμβολιαστικής κατασκευής
| Χρονοδιάγραμμα: | 2-4 εβδομάδες |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Ζωή της Μούχλας: | 500,000-1,000Χιλιάδες σφαίρες. |
Υπηρεσία Σφραγίδωσης Σφραγίδωσης Πλαστικού για Εξαγωγικές Κάρτονες με 2-4 εβδομάδες προθεσμία
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Φορμάροντας τύπος: | Έγχυση |
Υπηρεσία ενέσιμης πλαστικής για βαλίτσες εξαγωγής με 2-4 εβδομάδες προθεσμία
| Παραγωγή φορμών: | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Ζωή της Μούχλας: | 500,000-1,000Χιλιάδες σφαίρες. |
| Διαδικασία τυποποίησης: | Θερμοπλαστική ένεση |
Υπηρεσία Σχηματισμού με Ένεση με ανοχή ± 0,02 mm και 100% επιθεώρηση
| Ζωή της Μούχλας: | 500,000-1,000Χιλιάδες σφαίρες. |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
| Επιθεώρηση: | 100% Επιθεώρηση |
Υπηρεσίες Χύτευσης με Έγχυση Υψηλής Πίεσης με Μαζική Παραγωγή και Βοήθεια Σχεδιασμού για Πλαστικά Εξαρτήματα Ακριβείας
| Machine Clamping Force: | 50 To 3000 Tons |
|---|---|
| Color Options: | Custom Colors Available |
| Volume Production: | Available |
Υπηρεσίες Χύτευσης με Έγχυση 50 έως 3000 Τόνων, Προσφορά Δωρεάν για Δείγμα 10 Τεμαχίων και Παραγωγή Χαμηλού έως Υψηλού Όγκου για Προσαρμοσμένα Πλαστικά Μέρη
| Design Assistance: | DFM Analysis, Prototype Development |
|---|---|
| Production Volume: | Low To High Volume Production |
| Surface Finish: | Matte, Glossy, Textured, Polished |

