Όλα τα Προϊόντα
-
Υπηρεσίες σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Πλαστική υπηρεσία σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Διπλή πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ακρίβειας
-
Ενιαία πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων Overmolding
-
σχηματοποίηση εγχύσεων cOem
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ενθέτων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων ηλεκτρονικής
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων σιλικόνης
-
Υπηρεσία ρίψεων κύβων
-
RecebΟ πελάτης σας θέλει για να παραγάγει το προϊόν τους επειδή ήταν ευτυχείς με τα αποτελέσματα με τις προηγούμενες παραγωγές σας. -
ΣωνΚαλή ομαδική εργασία – καλοί προμηθευτές, γρήγορες ενέργειες και καλοί άνθρωποι και στις δύο πλευρές που λειτουργούν μαζί…. Σας ευχαριστώ. -
ChrisΟι ευχαριστίες για να αρκετά φροντίσουν να αντιδράσουν, σκέφτονται διαφορετικά και καινοτομούν με μας – εδώ πάλι με την ευκαιρία αυτή για να βρούν αυτήν την εναλλακτική λύση – που εκτιμάται πολύ από μας σε RnD,
λέξεις-κλειδιά [ custom plastic injection molding ] αγώνας 415 προϊόντα.
Προσαρμοσμένα χρώματα διαθέσιμα Υπηρεσίες εμβολιασμού παραγωγής μεγάλου όγκου με προηγμένο λογισμικό σχεδιασμού
| Process: | Plastic Injection Moulding |
|---|---|
| Surface Finish: | Matte, Glossy, Textured, Polished |
| Color Options: | Custom Colors Available |
Υπηρεσία χύτευσης με έγχυση κατά παραγγελία με δύναμη σύσφιξης 50 έως 3000 τόνους, προσφέροντας ανάλυση DFM και δωρεάν δείγμα 10 τεμαχίων
| Design Assistance: | DFM Analysis, Prototype Development |
|---|---|
| Machine Clamping Force: | 50 To 3000 Tons |
| Mold Type: | Single-cavity, Multi-cavity, Family Molds |
Υπηρεσίες χύτευσης με έγχυση με ματ φινίρισμα επιφάνειας με δύναμη σύσφιξης 50 έως 3000 τόνους και ανάλυση DFM
| Shipping: | Sea, Air, Express |
|---|---|
| Sample: | Free For 10 Pcs Sample |
| Surface Finish: | Matte, Glossy, Textured, Polished |
Διαθέσιμα Προσαρμοσμένα Χρώματα Υπηρεσίες Χύτευσης με Έγχυση με Διάρκεια Ζωής Καλούπι 300.000-500.000 βολές και Ανοχή ±0,01mm
| Equipment: | CNC, EDM, Wire-Cutting, Etc. |
|---|---|
| Color Options: | Custom Colors Available |
| Product Material: | Plastic |
Υπηρεσίες χύτευσης με έγχυση ακριβείας με εξοπλισμό EDM και μαύρο προσαρμοσμένο χρώμα με ανοχή ±0,01 mm
| Product Material: | Plastic |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01 Mm To ±0.1 Mm |
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
Υπηρεσία χύτευσης με έγχυση κατά παραγγελία με ανοχή ±0,01mm
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01mm |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
Precision Injection Molding Services with ±0.01mm Tolerance and 15-30 Days Lead Time for Sea Shipping
| Ανοχή: | ± 0,01mm |
|---|---|
| έθιμο: | Ναί |
| Μηχανική κατεργασία CNC: | Ναί |
Custom Injection Molding Services with 15-30 Days Lead Time and 500,000-1,000,000 Shots Mold Life for Precision Plastic Parts
| Μηχανική κατεργασία CNC: | Ναί |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Τύπος εξυπηρέτησης: | Υπηρεσίες χύτευσης με ένεση |
Expertly Crafted Injection Molding Services with DME Mold Base and ABS Material for High Precision Components
| Ανοχή: | ± 0,01mm |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 500.000-1.000.000 βολές |
| Τύπος εξυπηρέτησης: | Υπηρεσίες χύτευσης με ένεση |
High Durability Injection Molding Services with 500,000-1,000,000 Shots Mold Life and Multi-Cavity Options for Fast 15-30 Days Lead Time
| Βάση καλουπιών: | LKM, Hasco, DME |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 500.000-1.000.000 βολές |
| χρόνος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |

