Όλα τα Προϊόντα
-
Υπηρεσίες σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Πλαστική υπηρεσία σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Διπλή πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ακρίβειας
-
Ενιαία πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων Overmolding
-
σχηματοποίηση εγχύσεων cOem
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ενθέτων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων ηλεκτρονικής
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων σιλικόνης
-
Υπηρεσία ρίψεων κύβων
-
RecebΟ πελάτης σας θέλει για να παραγάγει το προϊόν τους επειδή ήταν ευτυχείς με τα αποτελέσματα με τις προηγούμενες παραγωγές σας. -
ΣωνΚαλή ομαδική εργασία – καλοί προμηθευτές, γρήγορες ενέργειες και καλοί άνθρωποι και στις δύο πλευρές που λειτουργούν μαζί…. Σας ευχαριστώ. -
ChrisΟι ευχαριστίες για να αρκετά φροντίσουν να αντιδράσουν, σκέφτονται διαφορετικά και καινοτομούν με μας – εδώ πάλι με την ευκαιρία αυτή για να βρούν αυτήν την εναλλακτική λύση – που εκτιμάται πολύ από μας σε RnD,
λέξεις-κλειδιά [ custom plastic injection molding ] αγώνας 415 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο χύτευση με ένεση ακριβείας με μηχανή EDM CNC και διάφορες επιφανειακές τελικές επεξεργασίες
| Κατεργασία EDM: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας: | Στίλβωση, ζωγραφική, εκτύπωση μετάξι-οθόνης, κ.λπ. |
| Τάγμα: | - Ναι, ναι. |
Υπηρεσίες εξατομικευμένης PP μετρητής με 500 χρόνια ζωής και επεξεργασία CNC Ναι
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
|---|---|
| Shipping: | Sea, Air, Express |
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
Υπηρεσία OEM/ODM πλαστικής εμβολιασμού με ανοχή ±0,02 mm και 100% επιθεώρηση
| Επιθεώρηση: | 100% Επιθεώρηση |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Διαδικασία τυποποίησης: | Θερμοπλαστική ένεση |
Αποτελεσματική υπηρεσία ενέσιμης πλαστικής με τυποποιημένη συσκευασία για εξαγωγικά κουτιά
| Σχέδιο καλουπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
Εργασία CNC Υπηρεσία πλαστικής εμβολιασμού με 500.000 σφαίρες
| Διαδικασία τυποποίησης: | Θερμοπλαστική ένεση |
|---|---|
| Παραγωγή φορμών: | Εργαλεία CNC |
| Υλικό: | Πλαστικό |
Υπηρεσία Σχηματισμού με Ένεση με ανοχή ± 0,02 mm και 100% επιθεώρηση
| Ζωή της Μούχλας: | 500,000-1,000Χιλιάδες σφαίρες. |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
| Επιθεώρηση: | 100% Επιθεώρηση |
Επαγγελματικό τυποποιημένο κιβώτιο εξαγωγής για την κατασκευή χύτευσης με ένεση
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας: | Πολωνία, υφή, ζωγραφική, κλπ. |
| Φορμάροντας τύπος: | Ενέσιμα |
Εργασία CNC Υπηρεσία πλαστικής εμβολιασμού με 500.000 σφαίρες
| Σχέδιο καλουπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ζωή της Μούχλας: | 500,000-1,000Χιλιάδες σφαίρες. |
| Παραγωγή φορμών: | Εργαλεία CNC |
Υπηρεσίες Χύτευσης με Έγχυση 50 έως 3000 Τόνων, Προσφορά Δωρεάν για Δείγμα 10 Τεμαχίων και Παραγωγή Χαμηλού έως Υψηλού Όγκου για Προσαρμοσμένα Πλαστικά Μέρη
| Design Assistance: | DFM Analysis, Prototype Development |
|---|---|
| Production Volume: | Low To High Volume Production |
| Surface Finish: | Matte, Glossy, Textured, Polished |
Υπηρεσίες εξατομικευμένης εμβολιαστικής εκτόξευσης με πολλαπλές κοιλότητες, κοιλότητες καλούπιων και μηχανική CNC
| Συσκευή: | Ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα: | 15-30 ημέρες |
| Ζωή της Μούχλας: | 500,000-1,000Χιλιάδες σφαίρες. |

