Όλα τα Προϊόντα
-
Υπηρεσίες σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Πλαστική υπηρεσία σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Διπλή πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ακρίβειας
-
Ενιαία πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων Overmolding
-
σχηματοποίηση εγχύσεων cOem
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ενθέτων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων ηλεκτρονικής
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων σιλικόνης
-
Υπηρεσία ρίψεων κύβων
-
RecebΟ πελάτης σας θέλει για να παραγάγει το προϊόν τους επειδή ήταν ευτυχείς με τα αποτελέσματα με τις προηγούμενες παραγωγές σας. -
ΣωνΚαλή ομαδική εργασία – καλοί προμηθευτές, γρήγορες ενέργειες και καλοί άνθρωποι και στις δύο πλευρές που λειτουργούν μαζί…. Σας ευχαριστώ. -
ChrisΟι ευχαριστίες για να αρκετά φροντίσουν να αντιδράσουν, σκέφτονται διαφορετικά και καινοτομούν με μας – εδώ πάλι με την ευκαιρία αυτή για να βρούν αυτήν την εναλλακτική λύση – που εκτιμάται πολύ από μας σε RnD,
λέξεις-κλειδιά [ 2 times injection molding ] αγώνας 340 προϊόντα.
Υπηρεσίες εκτύπωσης με μεταξένιο οθόνο, εκτύπωση με ένεση, που παρέχουν ανοχή ±0,01 mm
| Ναυτιλία: | Η θάλασσα, αέρας, εκφράζει |
|---|---|
| Βάση μούχλας: | Lkm, Hasco, DME |
| Υλικό: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, κ.λπ. |
Υπηρεσίες εξατομίκευσης με ένεση ABS PC PP Ελέγχου κοιλότητας μούχλας EDM Εργασία
| Τύπος υπηρεσίας: | Υπηρεσίες χύτευσης με ένεση |
|---|---|
| Τάγμα: | - Ναι, ναι. |
| Κατεργασία EDM: | - Ναι, ναι. |
Υπηρεσία εξατομίκευσης με ένεση ABS PP PC PA POM PMMA Ζωή καλούπιας 500000-1000000 σφαίρες
| Ζωή της Μούχλας: | 500,000-1,000Χιλιάδες σφαίρες. |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,01 mm |
| Επιθεώρηση: | CMM, προβολέας, καλιέ, μικροσκόπιο, κλπ. |
Υπηρεσίες χύτευσης με ένεση ακριβείας με γυαλιστερή ζωγραφική
| Τύπος υπηρεσίας: | Υπηρεσίες χύτευσης με ένεση |
|---|---|
| Συσκευή: | Ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
| Τελεία επιφανείας: | Στίλβωση, ζωγραφική, εκτύπωση μετάξι-οθόνης, κ.λπ. |
Υπηρεσία Σχηματισμού με Ένεση Με Ελέγχου CMM Εγγυημένη και παράδοση
| Υλικό: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, κ.λπ. |
|---|---|
| Επιθεώρηση: | CMM, προβολέας, καλιέ, μικροσκόπιο, κλπ. |
| Τύπος υπηρεσίας: | Υπηρεσίες χύτευσης με ένεση |
Σχηματισμός με ένεση ακριβείας για μέρη ABS / PP με επιθεώρηση CMM
| Τύπος υπηρεσίας: | Υπηρεσίες χύτευσης με ένεση |
|---|---|
| Βάση μούχλας: | Lkm, Hasco, DME |
| Σωλήνα μούχλας: | Μία κοιλότητα, πολλαπλή κοιλότητα |
Υπηρεσία σχηματισμού με ένεση με μονόσωμα σχεδιασμό Υπηρεσία σχηματισμού με ένεση για διάφορα πλαστικά
| Βάση μούχλας: | Lkm, Hasco, DME |
|---|---|
| Υλικό: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, κ.λπ. |
| Συσκευή: | Ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
Συμπληρωματικά ανταλλακτικά για το σφυρηλατημένο χύτευμα με ένεση
| Χρονοδιάγραμμα: | 15-30 ημέρες |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,01 mm |
| Τάγμα: | - Ναι, ναι. |
Υπηρεσίες σφυρίσματος με ένεση που σχεδιάστηκαν από Solidworks για βάση καλούπιων DME και αεροπορικές μεταφορές
| Κατεργασία EDM: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τάγμα: | - Ναι, ναι. |
| Εργαλεία CNC: | - Ναι, ναι. |
Υπηρεσίες εξατομίκευσης πλαστικών υλικών με έγχυση με έλεγχο CMM για διάφορα υλικά
| Ανεκτικότητα: | ±0,01 mm |
|---|---|
| Επιθεώρηση: | CMM, προβολέας, καλιέ, μικροσκόπιο, κλπ. |
| Υλικό: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, κ.λπ. |

