Όλα τα Προϊόντα
-
Υπηρεσίες σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Πλαστική υπηρεσία σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Διπλή πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ακρίβειας
-
Ενιαία πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων Overmolding
-
σχηματοποίηση εγχύσεων cOem
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ενθέτων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων ηλεκτρονικής
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων σιλικόνης
-
Υπηρεσία ρίψεων κύβων
-
RecebΟ πελάτης σας θέλει για να παραγάγει το προϊόν τους επειδή ήταν ευτυχείς με τα αποτελέσματα με τις προηγούμενες παραγωγές σας. -
ΣωνΚαλή ομαδική εργασία – καλοί προμηθευτές, γρήγορες ενέργειες και καλοί άνθρωποι και στις δύο πλευρές που λειτουργούν μαζί…. Σας ευχαριστώ. -
ChrisΟι ευχαριστίες για να αρκετά φροντίσουν να αντιδράσουν, σκέφτονται διαφορετικά και καινοτομούν με μας – εδώ πάλι με την ευκαιρία αυτή για να βρούν αυτήν την εναλλακτική λύση – που εκτιμάται πολύ από μας σε RnD,
λέξεις-κλειδιά [ 2 times injection molding ] αγώνας 340 προϊόντα.
Εξυπηρέτηση χρωστικής ένεσης με συστήματα θερμής και ψυχρής εκτόξευσης για 300.000-500.000 σφαιρίσματα Ζωή καλούπιας
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Color: | Black Customized Color |
| Mold Life: | 300,000-500,000 Shots |
Υπηρεσίες εκτύπωσης με ένεση ακριβείας με ανοχή ±0,01 mm και επιλογές χρώματος προσαρμοσμένες με τη χρήση βάσης εργαλείων KLM
| Application: | Injection Molding Parts |
|---|---|
| Base: | KLM Tooling Base |
| Runner: | Hot Runner\ Cold Runner |
Πίεση έγχυσης 500 έως 2000 Bar Μέθοδος χύτευσης με έγχυση μονής βολής με χρόνο κύκλου συνήθως 10 έως 60 δευτερόλεπτα και ανοχή διαστάσεων συν πλην 0,1 mm έως 0,5 mm
| moldType: | Ενιαία κοιλότητα ή πολυ κοιλότητα |
|---|---|
| Κυκλικός χρόνος: | Συνήθως 10-60 δευτερόλεπτα |
| Τύπος διαδικασίας: | χύτευση με έγχυση |
Ηλεκτρονικό πλαστικό έγχυση χύτευσης Μέρος έγχυση χύτευσης Υπηρεσία KLM εργαλεία βάση / υψηλή γυάλισμα / Single Shot
| Ζωή φορμών: | 300,000-500,000 σφαίρες |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Υψηλή στίλβωση |
| σίτιση: | Σχηματοποίηση εγχύσεων |
S136 Lead Acid Battery Box Injection Molding Services High Polish Finish Hot Runner / Cold Runner
| Υλικό φορμών: | S136 |
|---|---|
| Βάση: | Βάση σχεδίασης KLM |
| Ζωή φορμών: | 300,000-500,000 πυροβολισμοί |
Σχηματοποίηση εγχύσεων ενθέτων, αυτόματη σίτιση ενθέτων, υψηλή - ποιότητα, tolearance +/0,05 μεγέθους ακρίβειας
| Τύπος υπηρεσιών: | Υπηρεσίες χύτευσης με έγχυση |
|---|---|
| Ανοχή: | ±0.01mm |
| Κατεργασία EDM: | Ναι |
Πλαστική εξώθηση υπηρεσιών σχηματοποίησης εγχύσεων, πλαστικό μέρος εξώθησης κατασκευής
| Επιθεώρηση: | CMM, προβολέας, παχυμετρικός διαβήτης, μικροσκόπιο, κ.λπ. |
|---|---|
| ναυτιλία: | Η θάλασσα, αέρας, εκφράζει |
| Υλικό: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, κ.λπ. |
Υπηρεσία σχηματοποίησης εγχύσεων, δίπλωμα ευρεσιτεχνίας, προϊόν κουζινών για την καλύτερη ζωή, εφαρμοσμένη μηχανική tolearnace +/0,05 CAD
| ναυτιλία: | Η θάλασσα, αέρας, εκφράζει |
|---|---|
| Τύπος υπηρεσιών: | Υπηρεσίες χύτευσης με έγχυση |
| Ανοχή: | ±0.01mm |
Υπηρεσίες υψηλής ποιότητας εμβολιασμού που προσφέρουν διάρκεια ζωής μούχλας 000 και επεξεργασία EDM Ναι
| Συσκευή: | Ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδίου: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
| Ανεκτικότητα: | ±0,01 mm |
Υπηρεσίες αξιόπιστης εμβολιαστικής κατασκευής - Ναυτιλία και επιθεώρηση CMM
| Τελεία επιφάνειας: | Στίλβωση, ζωγραφική, εκτύπωση μετάξι-οθόνης, κ.λπ. |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα: | 15-30 ημέρες |
| Λογισμικό σχεδίου: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |

