Όλα τα Προϊόντα
-
Υπηρεσίες σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Πλαστική υπηρεσία σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Διπλή πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ακρίβειας
-
Ενιαία πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων Overmolding
-
σχηματοποίηση εγχύσεων cOem
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ενθέτων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων ηλεκτρονικής
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων σιλικόνης
-
Υπηρεσία ρίψεων κύβων
-
RecebΟ πελάτης σας θέλει για να παραγάγει το προϊόν τους επειδή ήταν ευτυχείς με τα αποτελέσματα με τις προηγούμενες παραγωγές σας. -
ΣωνΚαλή ομαδική εργασία – καλοί προμηθευτές, γρήγορες ενέργειες και καλοί άνθρωποι και στις δύο πλευρές που λειτουργούν μαζί…. Σας ευχαριστώ. -
ChrisΟι ευχαριστίες για να αρκετά φροντίσουν να αντιδράσουν, σκέφτονται διαφορετικά και καινοτομούν με μας – εδώ πάλι με την ευκαιρία αυτή για να βρούν αυτήν την εναλλακτική λύση – που εκτιμάται πολύ από μας σε RnD,
λέξεις-κλειδιά [ prototype molding service ] αγώνας 298 προϊόντα.
High Precision Injection Molding Services with Tolerance ±0.01mm and 500,000-1,000,000 Shots Mold Life
| Εθιμο: | Ναί |
|---|---|
| Ανοχή: | ± 0,01mm |
| Κοιλότητα μούχλα: | Μία κοιλότητα, πολλαπλή κοιλότητα |
Υπηρεσίες εξατομικευμένης εμβολιαστικής εκτόξευσης με πολλαπλές κοιλότητες, κοιλότητες καλούπιων και μηχανική CNC
| Συσκευή: | Ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα: | 15-30 ημέρες |
| Ζωή της Μούχλας: | 500,000-1,000Χιλιάδες σφαίρες. |
Εξυπηρέτηση εξατομικευμένου χύτευσης με ένεση με 500K-1M πυροβολισμούς
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
|---|---|
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
| Material: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, Etc. |
Υπηρεσίες εμβολιασμού με ανοχή ±0,01 mm και επεξεργασία EDM
| Inspection: | CMM, Projector, Caliper, Microscope, Etc. |
|---|---|
| EDM Machining: | Yes |
| Tolerance: | ±0.01mm |
Precision Injection Molding Services with ±0.01mm Tolerance, 500,000-1,000,000 Shots Mold Life, and 15-30 Days Lead Time
| Χρόνος μολύβδου: | 15-30 ημέρες |
|---|---|
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
| έθιμο: | Ναί |
Expertly Crafted Injection Molding Services with DME Mold Base and ABS Material for High Precision Components
| Ανοχή: | ± 0,01mm |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 500.000-1.000.000 βολές |
| Τύπος εξυπηρέτησης: | Υπηρεσίες χύτευσης με ένεση |
Υπηρεσίες εξατομίκευσης με ένεση προϊόντων ABS με επεξεργασία CNC και 15-30 ημερών προθεσμία
| Shipping: | Sea, Air, Express |
|---|---|
| Packaging: | Wooden Case, Carton, Pallet |
| Service Type: | Injection Molding Services |
Επαγγελματικές Υπηρεσίες Χύτευσης με Έγχυση με Ανοχή ±0.01mm και Χρόνος Παράδοσης 15-30 Ημέρες για ABS
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
|---|---|
| Mold Cavity: | Single Cavity, Multi-Cavity |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
Υψηλής ακρίβειας Υπηρεσίες Σχηματισμού με Ένεση με 500.000-1,000, 000 σφαιρίδια διάρκεια ζωής του μούχλας και ± 0,01 mm ανοχή για 15-30 ημέρες χρόνο προετοιμασίας
| EDM Machining: | Yes |
|---|---|
| Mold Base: | LKM, HASCO, DME |
| Surface Finish: | Polishing, Painting, Silk-screen Printing, Etc. |
Thermosetting φορμάροντας υπηρεσία συνήθειας με τη χρονική ανοχή ημερών 15-30
| Τύπος υπηρεσιών: | Υπηρεσίες χύτευσης με έγχυση |
|---|---|
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
| Λογισμικό σχεδίου: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |

