Όλα τα Προϊόντα
-
Υπηρεσίες σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Πλαστική υπηρεσία σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Διπλή πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ακρίβειας
-
Ενιαία πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων Overmolding
-
σχηματοποίηση εγχύσεων cOem
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ενθέτων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων ηλεκτρονικής
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων σιλικόνης
-
Υπηρεσία ρίψεων κύβων
-
RecebΟ πελάτης σας θέλει για να παραγάγει το προϊόν τους επειδή ήταν ευτυχείς με τα αποτελέσματα με τις προηγούμενες παραγωγές σας. -
ΣωνΚαλή ομαδική εργασία – καλοί προμηθευτές, γρήγορες ενέργειες και καλοί άνθρωποι και στις δύο πλευρές που λειτουργούν μαζί…. Σας ευχαριστώ. -
ChrisΟι ευχαριστίες για να αρκετά φροντίσουν να αντιδράσουν, σκέφτονται διαφορετικά και καινοτομούν με μας – εδώ πάλι με την ευκαιρία αυτή για να βρούν αυτήν την εναλλακτική λύση – που εκτιμάται πολύ από μας σε RnD,
λέξεις-κλειδιά [ insert molding process ] αγώνας 55 προϊόντα.
Σχηματοποίηση εγχύσεων ενθέτων, αυτόματη σίτιση ενθέτων, υψηλή - ποιότητα, tolearance +/0,05 μεγέθους ακρίβειας
| Τύπος υπηρεσιών: | Υπηρεσίες χύτευσης με έγχυση |
|---|---|
| Ανοχή: | ±0.01mm |
| Κατεργασία EDM: | Ναι |
Επαγγελματικό τυποποιημένο κιβώτιο εξαγωγής για την κατασκευή χύτευσης με ένεση
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας: | Πολωνία, υφή, ζωγραφική, κλπ. |
| Φορμάροντας τύπος: | Ενέσιμα |
Οικονομικό Υπερμόλυμα Συσκευαστικό μέσο
| Υλικό μούχλα: | S136 |
|---|---|
| Βάση: | Βάση εργαλείων KLM |
| Κοιλότητα: | Ενιαία κοιλότητα |
Μεταλλουργία με ένεση με ενιαία κοιλότητα
| Υλικό μούχλα: | S136 |
|---|---|
| Βάση: | Βάση εργαλείων KLM |
| Κοιλότητα: | Ενιαία κοιλότητα |
Υπηρεσία OEM Σχηματισμού με ένεση - Επαγγελματική & Έκτακτη παράδοση
| Σχέδιο καλουπιών: | 2D/3D CAD σχέδιο |
|---|---|
| Χρόνος ανοχής: | 15-45 ημέρες |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Επαγγελματική Υπηρεσία Χύτευσης με Έγχυση | Ανοχή ±0.01mm, Διάρκεια Καλούπι 500k-1M Ενέσεων
| ΕΘΙΜΟ: | Ναί |
|---|---|
| Τύπος υπηρεσίας: | Υπηρεσίες χύτευσης με ένεση |
| ΑΠΟΣΤΟΛΗ: | Η θάλασσα, αέρας, εκφράζει |
Υπηρεσίες Χύτευσης με Έγχυση Υψηλής Πίεσης με Μαζική Παραγωγή και Βοήθεια Σχεδιασμού για Πλαστικά Εξαρτήματα Ακριβείας
| Machine Clamping Force: | 50 To 3000 Tons |
|---|---|
| Color Options: | Custom Colors Available |
| Volume Production: | Available |
Πληροφορίες για την κατασκευή και την κατασκευή των συσκευών
| Ανεκτικότητα: | ±0,05 mm |
|---|---|
| Συσκευή: | ΚΑΛΟΣ ΚΑΛΟΣ |
| Υλικό: | ABS, PC, PP, PE, PA, POM, κλπ. |
Ηλεκτρική συσκευή με ένεση χύτευσης με θερμό / κρύο ρεύμα ABS, PE, PMMA, PC, POM, PBT, PP, PA66, PPO, PVC
| Βάση: | Βάση εργαλείων KLM |
|---|---|
| Ζωή φορμών: | 300,000-500,000 σφαίρες |
| Τελείωσε.: | Υψηλή στίλβωση |
Υπηρεσίες χύτευσης με έγχυση θηλυκών συνδέσμων
| Υλικό μούχλα: | S136 |
|---|---|
| Βάση: | Βάση εργαλείων KLM |
| Διάρκεια ζωής: | 300,000-500,000 σφαίρες |

