Όλα τα Προϊόντα
-
Υπηρεσίες σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Πλαστική υπηρεσία σχηματοποίησης εγχύσεων
-
Διπλή πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ακρίβειας
-
Ενιαία πυροβοληθείσα σχηματοποίηση εγχύσεων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων Overmolding
-
σχηματοποίηση εγχύσεων cOem
-
σχηματοποίηση εγχύσεων ενθέτων
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων ηλεκτρονικής
-
Σχηματοποίηση εγχύσεων σιλικόνης
-
Υπηρεσία ρίψεων κύβων
-
RecebΟ πελάτης σας θέλει για να παραγάγει το προϊόν τους επειδή ήταν ευτυχείς με τα αποτελέσματα με τις προηγούμενες παραγωγές σας. -
ΣωνΚαλή ομαδική εργασία – καλοί προμηθευτές, γρήγορες ενέργειες και καλοί άνθρωποι και στις δύο πλευρές που λειτουργούν μαζί…. Σας ευχαριστώ. -
ChrisΟι ευχαριστίες για να αρκετά φροντίσουν να αντιδράσουν, σκέφτονται διαφορετικά και καινοτομούν με μας – εδώ πάλι με την ευκαιρία αυτή για να βρούν αυτήν την εναλλακτική λύση – που εκτιμάται πολύ από μας σε RnD,
λέξεις-κλειδιά [ high precision injection molding ] αγώνας 274 προϊόντα.
High Durability Injection Molding Services with 500,000-1,000,000 Shots Mold Life and Multi-Cavity Options for Fast 15-30 Days Lead Time
| Βάση καλουπιών: | LKM, Hasco, DME |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 500.000-1.000.000 βολές |
| χρόνος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
Υπηρεσία Σχηματισμού με Έννεση με ακρίβεια με 1,000,000 Σφαίρες Διάρκεια ζωής του μούχλας και ± 0,01 mm Ανεπάρκεια Χρησιμοποιώντας βάση LKM
| custom: | Yes |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01mm |
| EDM Machining: | Yes |
Υπηρεσίες χύτευσης με έγχυση ακριβείας με εξοπλισμό EDM και μαύρο προσαρμοσμένο χρώμα με ανοχή ±0,01 mm
| Product Material: | Plastic |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01 Mm To ±0.1 Mm |
| Design Software: | UG, Pro/E, AutoCAD, Solidworks |
Υπηρεσίες εξατομίκευσης με ένεση ακριβείας Πολλαπλές επιφάνειες Τελειώνει Μακρά διάρκεια ζωής καλούπιας
| Υλικό: | ABS, PP, PC, PA, POM, PMMA, κ.λπ. |
|---|---|
| Τελεία επιφανείας: | Στίλβωση, ζωγραφική, εκτύπωση μετάξι-οθόνης, κ.λπ. |
| Ζωή της Μούχλας: | 500,000-1,000Χιλιάδες σφαίρες. |
Precision Injection Molding Services with Multiple Design Software and Various Materials for Single and Multi-Cavity Molds
| Κοιλότητα μούχλα: | Μία κοιλότητα, πολλαπλή κοιλότητα |
|---|---|
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο, παλέτα |
| Αποστολή: | Η θάλασσα, αέρας, εκφράζει |
Υπηρεσίες εκτύπωσης με ένεση ακριβείας με ανοχή ±0,01 mm και 500,000-1,000, 000 σφαίρες Ζωή μούχλας για γρήγορο 15-30 ημέρες χρόνο παράδοσης
| Mold Cavity: | Single Cavity, Multi-Cavity |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01mm |
| Shipping: | Sea, Air, Express |
Υπηρεσίες εξατομικευμένου χύτευσης με ένεση - ±0.01mm Ανεκτικότητα, 500k-1M σφαιρίσματα Ζωή καλούπιας
| Βάση καλουπιού: | LKM, Hasco, DME |
|---|---|
| Φινίρισμα επιφάνειας: | Στίλβωση, ζωγραφική, εκτύπωση μετάξι-οθόνης, κ.λπ. |
| ΕΘΙΜΟ: | Ναί |
S136 Lead Acid Battery Box Injection Molding Services High Polish Finish Hot Runner / Cold Runner
| Υλικό φορμών: | S136 |
|---|---|
| Βάση: | Βάση σχεδίασης KLM |
| Ζωή φορμών: | 300,000-500,000 πυροβολισμοί |
Υπηρεσία Σφραγίδωσης Σφραγίδωσης Πλαστικού για Εξαγωγικές Κάρτονες με 2-4 εβδομάδες προθεσμία
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Φορμάροντας τύπος: | Έγχυση |
100% επιθεώρηση Υπηρεσία πλαστικής ένεσης με τυποποιημένη συσκευασία για εξαγωγές
| Διαδικασία τυποποίησης: | Θερμοπλαστική ένεση |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Επιθεώρηση: | 100% επιθεώρηση |

